Weź wilgotną bryłę ziemi,
zimną i twardą jak skała.
Rzuć nią i z wnętrza wołaj,
lub złap promieni kilka,
wpadających przez szybę
i wpleć do kawałka tej ziemi.
Możesz z wybranym jakimś obrazem,
wybrać się w krainę decoupage.
Ze smutku, z radości, dla zabawy,
z trudem, później lepiej, doskonale.

O mnie

Sztuką zajmuję się od lat. Rzeźbię, maluję, piszę wiersze. Należę do Związku Ceramików Polskich. Cały czas się rozwijam, doskonalę swoje umiejętności. Prowadziłam warsztaty artystyczne w różnych miejscach na terenie Krakowa.

czytaj dalej »

Prace

własne

Rzeźba
Decoupage
Akryl

Rękodzieło na zlecenie

Warsztaty dla dorosłych

W zgiełku dnia codziennego warto się zatrzymać i znaleźć chwilę czasu dla siebie. Relaks przez sztukę to doskonała propozycja oderwania się od obowiązków i alternatywa spędzania czasu wolnego. Zdolności powstają z twórczego zapału i dobrych chęci. Spotkanie w grupie stwarza okazję do wspólnej rozmowy, a prace własnoręcznie wykonane na warsztatach mogą dostarczyć dużo radości w życiu codziennym.

 

Proponowana przeze mnie tematyka zajęć:

  • Lepienie w glinie- maski z różnych kultur
  • Zdobienie szkła
  • pudełka, obrazki, ikony zdobione techniką decoupage*

Decoupage (czyt. dekupaż) z j. franc. decouper – wycinać. Jest to technika ozdabiania przedmiotów np. z drewna, plastiku, ceramiki czy też szkła motywem wyciętym z papierowej serwetki, czasopisma, papieru, itp.

Kontakt

Do współpracy zapraszam galerie, kawiarnie, świetlice środowiskowe, szkoły, przedszkola, kluby osiedlowe, domy kultury, fundacje i stowarzyszenia związane z rozwojem twórczym i inne instytucje

tel. 512 502 668

 agnieszka.borowska@sztukadlaciebie.eu

Szybki kontakt: